Продавець Karcher и Nilfisk Alto розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380675030373

Історія марки Christ

Історія марки Christ

23.11.12

 

Концерн Otto Christ AG - один з провідних світових виробників систем автоматичної мийки автомобільного і залізничного транспорту.

Історія концерну налічує 132 року, з моменту заснування в 1879 році Антоном Кристом в Меммингене (Німеччина), мануфактури по випуску металевого дроту та виробів з неї. До 30-м років XX століття компанія Christ вже стала однією з провідних у виробництві не тільки металевих конструкцій, але і автоматичних систем для різних галузей економіки.

У середині 50-х років Франц Кріст, син спадкових власників компанії, що створив відокремлений підрозділ, який приступив до розробки і виробництва систем автоматичної мийки автомобілів.

У 1963 році під маркою Christ була випущена перша повністю автоматична мийна установка з щітковими блоками і системою сушіння. Клієнти високо оцінили продуктивність та надійність устаткування Christ. Продажі перевищили найоптимістичніші прогнози, тому до кінця 70-х років компанія була повністю переорієнтовано на випуск автоматичних мийних систем. Найважливішими критеріями такого успіху стали найвища якість і надійність установок Christ. Це стало можливим з кількох причин. По-перше, найменування компанії є прізвищем не тільки її засновника, але й сучасних власників, що забезпечує найвищі вимоги керівництва до якості продукції. По-друге, у боротьбі за репутацію марки Christ, самим ретельним чином відстежуються всі зауваження клієнтів, і в найкоротші терміни вносяться зміни і удосконалення в конструкцію обладнання. По-третє, більш 90% комплектуючих для своїх установок концерн Christ, на відміну від інших виробників, розробляє і виробляє власними силами, що дозволяє використовувати саме ті технічні рішення, які оптимальні саме для сфери автоматичного мийного обладнання.

Подібна виробнича політика концерну Otto Christ AG призвела до того, що за оцінками незалежних експертів автоматичні мийні системи Christ при рівності у вартості з обладнанням інших європейських виробників мають найбільш високі рейтинги надійності.

Сьогодні Otto Christ AG - це приватне підприємство, що повністю належить сім'ї Christ. До складу концерну входять:

- завод по виробництву портальних і тунельних мийних установок для обслуговування легкових автомобілів;

- завод SVG Superwash, выпускающий системы автоматической мойки для грузовых автомобилей, автобусов, трамваев и железнодорожного транспорта;

- компания Christ Elektronik, выпускающая электронные компоненты как для оборудования Christ, так и для поставок на рынок Европы и США;

- компания Christ Verpackungstechnik, выпускающее упаковочное оборудование;

- 15 дочерних компаний, специализирующихся на производстве узлов для автоматических моечных систем Christ;

- завод, выпускающий автохимию и средства ухода за автомобилем;

- сеть сервисных центров Christ Service;

- мережа комерційних автомийок AutoJet в Європі.

У виробничу гаму Otto Christ AG входять:

- автоматичні мийні системи портального та тунельного типів;

- обладнання для очищення та рециркуляції води;

- обладнання для організації постів самообслуговування;

- електронні компоненти і системи;

- автохімія для автоматичних і ручних мийок;

- супутнє обладнання (промислові пилососи, апарати автоматичного миття килимків, системи подачі повітря і т. п.)

Інші статті
Категорії
+380675030373
Viber
Karcher и Nilfisk Alto
Евгений
Україна Дніпропетровська область Дніпро г. Днепропетровск
Мапа