Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Клінінг: чищення текстильних поверхонь

Професійне чищення текстильних поверхонь
Сучасний санітарно-гігієнічний менеджмент в готельно-ресторанному бізнесі набуває все більшого значення. Якісна прибирання забезпечує гостям приємне перебування у закладі і підвищує його реноме. Крім того, професійний догляд за обладнанням та предметами обстановки подовжує термін їх експлуатації. Власники готельно-ресторанного бізнесу, стежать за змінами і новацій на ринку клінінгових послуг, все частіше інвестують в сучасні системи очищення. У даному матеріалі мова піде про ефективних рішень в області професійної чищення текстильних поверхонь
Чистота — на кожному кроці

Килимами і м'якими меблями декорують приміщення, надають їм затишок і створюють приємний мікроклімат. Належна чистка та догляд за килимовими покриттями сприяють збереженню комфортної атмосфери, а також знижують обсяг пилу і алергенів. Це особливо важливо там, де такі покриття щодня піддаються інтенсивним навантаженням, — в залі ресторану, громадських зонах і номерах готелів. Для збереження презентабельного вигляду килимового покриття необхідна спеціальна програма догляду, яка залежить від виду та ступеня забруднення.

Видаляти забруднення можна по-різному, але все ж звернемося до досвіду лідерів ринку в цій сфері. Компанія Kärcher пропонує широкий асортимент хімічних засобів, апаратів і методів, що гарантують ефективне видалення забруднень практично з будь-якого виду покриття. Спробуємо розібратися, як найефективніше підтримувати чистоту в закладах готельно-ресторанного господарства, де застосовуються килимові покриття.

 
Підтримуюча чистка килимів

Підтримуюча чистка проводиться щодня або кілька разів на тиждень. Періодичність проведення підтримуючої чищення залежить від місцезнаходження килимового покриття та інтенсивності його використання.

Високоякісні щіткові пилососи Kärcher ефективно видаляють пил, пісок і частинки грязі з глибини килимового ворсу. Щіткова обробка килима дозволяє розкласти волокна і перешкоджає сплутування ворсу. Легкі, компактні і маневрені апарати з широким радіусом дії гарантують швидку, зручну і економічну прибирання.
 
Мобільні й компактні пилососи сухого прибирання ідеально підходить для щоденної підтримуючої чищення. Фільтр-мішки з міцного нетканого матеріалу вміщають удвічі більше пилу в порівнянні з паперовими фільтр-мішками, підвищують ступінь сепарації пилу до 10 % і гарантують стабільну високу силу всмоктування, а це сприяє ідеальної очищення текстильної поверхні.

 
Методи підтримуючої чищення

Чищення пилососом
Килимові покриття: голкопробивні, петельні, велюрові килими
Ступінь забруднення: незначний обсяг розсипаного сміття
Область застосування: очищення всієї площі
Чистка щітковим пилососом
Килимові покриття: голкопробивні, петельні, велюрові килими
Ступінь забруднення: від малої до середньої
Область застосування: очищення всієї площі
Підмітання
Килимові покриття: голкопробивні, петельні килими
Ступінь забруднення: незначний обсяг розсипаного сміття (в тому числі великого)
Область застосування: очищення всієї (великий) площі

 
Проміжна чистка килимового покриття

Проміжна чистка — найефективніший метод швидкого відновлення зовнішнього вигляду килимового покриття та відстрочення загальної чистки. Чистячий засіб наноситься на поверхню килима і втирається в його ворс щітками збиральної машини Kärcher. Найбільш підходящим є пропоноване компанією засіб iCapsol. Секрет його ефективності в тому, що при висиханні даний засіб утворює кристали, що зв'язують бруд, які потім легко видаляються щітковим пилососом.

Пропоновані Kärcher апарати для чищення килимів серії BRC поєднують операції обробки миючим пилососом і механічної очистки циліндричними щітками. Такі автомати чудово підходять для проміжної чищення текстильних покриттів великої площі, причому технологія iCapsol значно збільшує періодичність проведення більш витратною загальної чистки. В одному робочому процесі автомат розбризкує чистячий засіб iCapsol RM 768 і втирає його в ворс. Після сушіння (або подальшою підтримуючою чищенні) килим досить обробити щітковим пилососом.

 
Методи проміжної чищення

Чистка миючим пилососом і щіткою
Килимові покриття: всі поширені текстильні підлогові покриття з коротким ворсом, у т. ч чутливі до вологи (наприклад, петельні і велюрові килимки)
Ступінь забруднення: від середньої до сильної
Область застосування: очищення невеликих площ і інтенсивно використовуваних ділянок
Етап 1. Обробка засобом iCapsol
Етап 2. Чистка щітковим пилососом
Килимові покриття: всі поширені текстильні підлогові покриття з коротким ворсом, у т. ч чутливі до вологи (наприклад, петельні і велюрові килимки)
Ступінь забруднення: середня
Область застосування: очищення всієї (великий) площі і інтенсивно використовуваних ділянок

 
Загальна чистка

Завданням загальної чистки, званої також генеральним прибиранням, є видалення стійких забруднень, уникнути яких з часом не вдасться навіть за умови регулярного догляду. Наприклад, частинок бруду, які накопичуються в глибині ворсу або прилипають до нього.

В залежності від типу килимового покриття і виду забруднення використовуються різні методи загальної чистки: мокра чистка шампунем, чистка миючим пилососом або чищення миючим пилососом в поєднанні з щіткової обробкою поверхні.

Повернути килимів та м'яких меблів яскраві фарби допоможе загальна чистка миючими пилососами. Миючі пилососи Kärcher забезпечують ефективну і ретельне очищення, усувають плями і неприємні запахи. Розбризкуючи водний розчин миючого засобу, і негайно збираючи його разом з відокремленою брудом через насадку, потужні всмоктувальні турбіни гарантують низьку залишкову вологість очищеного килима. Іншими словами, користуватися таким килимовим покриттям можна практично відразу після проведення прибирання. У разі сильного забруднення килим може очищатися в два етапи: спочатку він зрошується миючим засобом, а після закінчення деякого часу впливу килим промивається чистою водою.

 
Методи загальної чистки

Чистка миючим пилососом
Килимові покриття: будь водостійкі текстильні підлогові покриття, голкопробивні килими
Ступінь забруднення: від середньої до сильної
Область застосування: очищення всієї площі
Етап 1. Мокра чистка шампунем
Етап 2. Обробка миючим пилососом
Килимові покриття: будь-килимові покриття, що допускають мокру чистку
Ступінь забруднення: від середньої до сильної
Область застосування: очищення всієї площі
Чистка миючим пилососом і щіткою
Килимові покриття: будь водостійкі текстильні підлогові покриття, голкопробивні килими
Ступінь забруднення: від середньої до сильної
Область застосування: очищення всієї площі

 
Виведення плям

Існує два методи усунення плям. Метод тампонування передбачає змочування забрудненої ділянки плямовивідником, що наносяться по напрямку від країв до середини плями. Після розчинення бруду оброблений ділянку тампонируется білою серветкою, не залишає ворсинок.

Більш ефективним є метод змивання: після нанесення засобу для виведення плям і його впливу забруднену ділянку обробляється насадкою миючого пилососа Kärcher.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner