Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Можливості застосування пароочисників

Наші пароочищувачі володіють широкими можливостями: вони ефективно вирішують різноманітні завдання прибирання і можуть також використовуватися для прасування та догляду за текстилем. Познайомтеся з різними областями застосування цих універсальних апаратів. Їх можливості здивують Вас!

Чистка плиткових підлог

Для періодичної очистки підлогової плитки використовуйте насадку для підлоги з туго натягнутою складеної серветкою, закріпленої в затискачах насадки. Особливо ретельне очищення забезпечує серветка з мікроволокна (опція).

Періодично включаючи подачу пари, переміщайте насадку вперед-назад. Для ретельного очищення швів слід пересувати насадку не тільки перпендикулярно стиках,
але і по діагоналі до них.

Попередня прибирання пилососом:

Перед чищенням пором рекомендується пропилососити підлогу. Чищення паром ламінату слід проводити тільки при повній впевненості в тому, що він був належним чином укладений і проклеєний.

Чистка ламінату

Вдвічі зменшивши подачу пари, пароочистиелем можна очищати навіть ламінат або лакований (але не вощений або просочений маслом!) паркет. Витрата пари регулюється важелем на пістолеті. Обробляйте підлогу насадкою з двома серветками (= 4 шари), що зменшують безпосередній вплив пара на поверхню. Щоб уникнути перезволоження підлогового покриття не допускайте тривалого впливу пари на один і той же ділянку. При дотриманні цих рекомендацій залишкова волога швидко висихає, і на підлозі не залишається смуг.

Порада:

Перед чищенням пором рекомендується пропилососити підлогу. Чищення паром ламінату слід проводити тільки при повній впевненості в тому, що він був належним чином укладений і проклеєний.

Прибирання у ванній і туалеті

Швидко і до блиску: пароочисник чудово очищає кахель, скла і дзеркала, сантехнічну арматуру, шви і стики і т. д.

Видалення вапняно-мильного осаду

Абразивна серветка з комплекту микроволоконных серветок для ванної дозволяє легко видаляти навіть стійкі сліди мила і вапна.

Чистка сантехнічної арматури

Щоб не подряпати змішувачі з хромованої або високоякісної сталі, очищайте їх струменем пари з точкового сопла. Тримайте його впритул до очищаемому об'єкту і чекайте розчинення вапняного осаду. Якщо вапно все ж не розчиняється, надягніть на сопло щітку і обробіть їй відповідний ділянку у поєднанні з інтенсивними паровими ударами.
Якщо вже сформувалася стійка жирова плівка, потрібно інтенсивне протирання поверхні. При цьому слід здійснювати постійну подачу пари.
Серветка поступово просочується жиром. Тому необхідно час від часу замінювати серветки.
Щоб на очищеній поверхні не залишилося смуг, висновок відполіруйте її жовтою мікроволокон серветкою.
Обробка струменем пари в поєднанні з механічним тертям дозволяє видалити навіть стійкі присохлі забруднення.
Товсті шари вапняного нальоту слід попередньо змочити оцтом або лимонною кислотою і залишити на деякий час.
Втім, регулярна парова обробка запобігає появі вапняних відкладень.

Очищення вікон та дзеркал

Застосовуючи пароочисник в перший раз, почніть з ретельного очищення стекол: повністю протріть їх ручної насадкою з обтяжкою. Рада на випадок миття вікон в зимовий час: холодні скла слід попередньо нагріти струменем пари з відстані близько 5 див.
Після цього обробіть поверхню скла струменем пари, формованої переміщуються зверху вниз точковим соплом.
Потім осушіть скло стяжкою, переміщаючи її зверху вниз перекриваються доріжками. Щоб уникнути утворення смуг час від часу протирайте гумову смужку стяжки серветкою.
Якщо після висушування скла на його поверхні залишаться краплі води, просто видаліть серветкою.

Чищення швів

Для очищення стиків (наприклад, між керамічними плитками) застосовуйте точкове сопло з одягненою на нього круглою щіткою.
Обробка струменем пари в поєднанні з механічним тертям дозволяє видалити навіть стійкі присохлі забруднення.
Після парової чистки насухо протріть серветкою. Будьте обережні при очищенні швів, забитих силіконом: обмежтеся короткочасної паровий обробкою.

Видалення жирових відкладень

Панелі з нержавіючої сталі – модний атрибут сучасної кухні, але щоб вони виглядали привабливо, необхідно своєчасно видаляти жировий наліт. Найкращих результатів чистки Ви досягнете за допомогою м'якої обтягування з плюшу та жовтої серветки, що входить в комплект микроволоконных серветок для кухні (опція).
Якщо вже сформувалася стійка жирова плівка, потрібно інтенсивне протирання поверхні. При цьому слід здійснювати постійну подачу пари.
Обтяжка поступово просочується жиром. Тому необхідно час від часу замінювати обтягування.
Щоб на очищеній поверхні не залишилося смуг, висновок відполіруйте її жовтою мікроволокон серветкою.

Очищення кухонних плит

Склокерамічні панелі – серйозна проблема для багатьох методів чищення. Але не для пароочисника: надіньте на круглу щітку дротяну спіраль з нержавіючої сталі, яку можна купити в будь-якому відділі побутових товарів.
Не бійтеся появи подряпин на скляній поверхні – пара утворює на ній ковзний шар, що гарантує щадну механічну обробку. Стики і краю склокерамічною панелі можуть очищатися безпосередньо круглою щіткою, надягнутої на точкове сопло.

Освіження одягу

Насадка для догляду за текстилем (опція) дозволить Вам виключно легко освіжити одяг. Спеціальне пристосування, яким оснащена ця насадка, легко видаляє волосся з одягу і ворсинки. Насадка дозволяє розгладжувати складки на висячих гардини або одязі, не користуючись для цього праскою та прасувальною дошкою. Крім того, вона легко видаляє навіть складні запахи.

Природна сила пара

Легше, швидше і екологічніше: чистка парою – самий природній метод чищення, який представляє собою ідеальну альтернативу традиційним методам збирання. При цьому можливості пароочисників не обмежуються лише чищенням – пар може також використовуватися для прасування та догляду за текстильними виробами. Застосування пароочисника прискорює виконання самих різноманітних домашніх робіт, дозволяючи вивільнити час для інших справ. Переконливий аргумент, чи не так?

Пароочищувачі полегшують нам життя

Водяна пара з'явився на Землі задовго до того, як люди стали замислюватися про необхідність наведення чистоти, – він викидався в атмосферу вулканами і гейзерами. Час практичного використання широких можливостей пара настав лише в епоху індустріалізації. Однією з сучасних областей його застосування є парова чистка.

У чому полягає екологічність парової чистки?

Тут все ясно: чищення паром – це чистка без хімікатів. Поєднання сили пари і температурного впливу забезпечує усунення стійких забруднень без застосування додаткових засобів для чищення. Це виключає забруднення водних ресурсів, одночасно забезпечуючи економію сімейного бюджету.

Екологічність пароочисників проявляється і в інших відносинах – наприклад, економії сировини та енергії, потрібних для виробництва упаковки для чистячих засобів та її подальшої утилізації.

Крім того, парова чистка супроводжується виключно економним витрачанням води: з одного літра водопровідної води виробляються 1700 літрів пари! Цього достатньо для 20-хвилинної роботи пароочищувача, що дозволяє повністю здійснити прибирання в невеликій квартирі. Невеликий і витрата електроенергії – адже вона використовується тільки для нагріву води.

Чому чищення паром сприяє збереженню здоров'я?

Використовуючи для чищення пар, Ви оберігаєте здоров'я своєї сім'ї. На відміну від розчинів миючих засобів, пара конденсується на очищуваних поверхнях, не залишає на них слідів, здатних провокувати алергію. Це особливо важливо для сімей з маленькими дітьми. Виключаються та нещасні випадки із-за неправильного використання чистячих засобів, що викликаються ними подразнення шкіри та інші захворювання.

Алергіки також можуть зітхнути вільно: пар зв'язує пил, не дозволяючи алергенів (наприклад, виділенням пилових кліщів) розподілятися по приміщенню, завдяки чому значно поліпшується мікроклімат. І, нарешті, застосування пароочисника зменшує зусилля, що витрачаються на проведення прибирання, – адже пара працює за Вас!

Вода як ефективний засіб

Чому пар має настільки потужним очищує дією?

Очищаючий ефект пара полягає в комбінації парового удару з температурним впливом, що дозволяє не тільки легко видаляти бруд, але і досягати важкодоступних місць. Завдяки цьому забезпечується виключно ретельне очищення без застосування будь-яких хімічних речовин. При необхідності ефективність парової чистки може бути збільшена механічним впливом щітки або серветки. Оскільки вода в пароочистителе деминерализуется, пар не залишає на поверхнях ні вапняного осаду, ні розлучень.

Чому пар значно прискорює і полегшує прибирання?

Пар миттєво розріджує і відокремлює стійкі жирові забруднення, що дозволяє в більшості випадків відмовитися від довгого і стомлюючого протирання поверхонь. Значна економія часу досягається і при прасуванні: з одного боку, не доводиться окремо зволожувати білизна, з іншого – воно розгладжується набагато швидше.

І, мабуть, головне: для виконання самих різноманітних робіт Вам потрібно лише один апарат – універсальний пароочисник, гранично полегшує прибирання і дозволяє вивільнити час для більш приємних занять.

Як працює пароочисник?

За принципом дії пароочисник аналогічний скороварці. Залита вода нагрівається в закритому котлі до кипіння, в результаті чого утворюється пара. В залежності від типу апарату для цього потрібно від 1 до 6 хвилин в розрахунку на 1 л води.
Порада: для оптимального пароутворення не наповнюйте котел водою до самого краю. Інакше пар виявляється спочатку занадто вологим і призводить до сильного намокання поверхні, що очищається. У процесі кипіння води проводиться дозований відбір пари через пістолет, поєднаний з апаратом шлангом. Чим вище тиск пари, тим більше швидкість, з якої він виходить з сопла пістолета, а отже, і інтенсивність очищаючого дії. Порада: використовуйте теплу воду для прискорення нагрівання. Тиск в котлі може досягати 4 бар (залежно від типу апарата).

Чи знаєте Ви, що...

Пароочищувачі Karcher задовольняють всім стандартам безпеки, що підтверджується сертифікатами Спілки працівників технічного нагляду ФРН і міжнародних контрольних організацій. Всі електропровідні деталі наших апаратів мають бризкозахищене виконання.

7 переконливих аргументів на користь чищення паром:

Пар очищає екологічно – без застосування миючих засобів і з малою витратою води.
Пар забезпечує гігієнічну чистоту – навіть у важкодоступних місцях.
Пара очищує без зусиль – не потрібні відтирання і полірування.
Пара зберігає здоров'я – за рахунок відмови від застосування чистячих засобів.
Пар допускає різнобічне застосування – від прибирання на кухні та у ванній до миття вікон, прасування та догляду за текстилем.
Пар економить час – завдяки прискоренню прибирання.
Пар економить гроші – відсутні витрати на придбання миючих засобів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner