Продавець Karcher и Nilfisk Alto розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380675030373

Обладнання для використання в автосалонах

Обладнання для використання в автосалонах

07.07.16

Звабливий блиск автосалону: прибирання в демонстраційному залі

У Ваш автосалон багато приходять для того, щоб втілити свою мрію про новий автомобіль. І автомобілі виглядають бездоганно: лак сяє, салон радує чистотою. Шоу-рум не повинен поступатися їм у цьому – адже в атмосфері чистоти і затишку автомобілі продаються набагато краще! Довірте прибирання своїх торгових площ техніки Kärcher! Ми пропонуємо для цього повну програму прибирального обладнання – від потужних машин, що забезпечують комфортабельну прибирання великих площ, до ручного інвентарю для оперативного усунення виникають час від часу забруднень.

Швидке висихання підлоги

Підлогомийно-усмоктувальні машини ретельно очищають підлогу, загрязняющиеся внаслідок інтенсивного ходіння. Kärcher пропонує ефективні рішення для прибирання будь-яких підлогових покриттів, що забезпечують швидке висихання і виключають небезпека посковзнутися на мокрій підлозі.

Чистота до останнього стику

Прибирання в санвузлах зв'язана з особливими труднощами, але Kärcher гарантує Вам результати, які справлять на Ваших клієнтів і співробітників найкраще враження. Наші пароочищувачі та підлогомийні машини гарантують гігієнічну очистку підлог, стін і сантехнічного устаткування.

Швидке і ретельне прибирання пилососом

Пропоновані Kärcher пилососи сухого прибирання та щіткові пилососи гарантують швидку і ретельне очищення килимових покриттів в офісних і демонстраційних приміщеннях. Наші апарати очищають килими на всю глибину ворсу.

Ковток води – одним натисканням кнопки

Вгамуєте спрагу своїх відвідувачів і співробітників: проточні диспенсери Kärcher, що підключаються до звичайної водопровідної мережі, оснащені інноваційною автоматичною системою фільтрації, що відповідає директивам ЄС щодо харчової санітарії.

Чистота – фактор безпеки: прибирання в майстерні

Приміщення автосервісу – не тільки місце роботи Ваших механіків, але і ще одне місце контакту клієнтів з Вашим підприємством. Тому і воно має бути бездоганно чистим. Оскільки саме в майстерні утворюються найстійкіші, в'язкі забруднення, Kärcher пропонує Вам особливо ефективні рішення, що дозволяють легко і безслідно видаляти будь-який бруд. Наші машини, апарати та засоби, що гарантують надійне виконання всіх технологічних процесів, а також безпека праці – адже безпечної може бути тільки чиста майстерня!

Ідеальний спосіб очищення великих площ

Для видалення слідів маслосмазочных матеріалів та інших стійких забруднень з великих поверхонь Kärcher рекомендує використання апарату високого тиску, оснащеного пристроєм для очищення поверхонь.


Ретельне прибирання на робочому місці

Ми пропонуємо пилососи для вирішення будь-яких завдань. Наприклад, пилососи сухого та вологого прибирання дозволяють збирати пролите масло, а промислові пилососи – металеву стружку. Потужні турбіни, автоматичні пристрої очищення фільтрів і міцні зливні шланги дозволяють справитися з будь-якою роботою.


Безпечна робота в умовах освіти олійно-жирових забруднень

Підлогомийно-усмоктувальні машини ефективно видаляють з керамічної плитки бруд, на якій можна посковзнутися, наприклад, масла і мастила, кіптява або продукти зносу шин.


Апарати для екологічною очищення деталей

В апаратах серії BIO використовуються очищаючі рідини на водній основі, не містить розчинників. Вони швидко і ретельно очищають корпуси коробок передач, елементи трансмісії або інструменти.


Швидка мийка двигунів

Апарати високого тиску Kärcher з підігрівом води ефективно очищають частини двигунів від дорожнього бруду.Мийка автомобілів з чудовими результатами

Автомобілі потребують догляду – настільки ж якісного, як і всі інші послуги, що надаються Вашим автосалоном. Kärcher пропонує широкий вибір високоефективного обладнання, що дозволяє вирішувати будь-які завдання очищення автомобілів: від бережний прибирання салону до інтенсивного миття кузова. Наша комплексна програма техніки для догляду за автомобілями вражає чудовим співвідношенням ціна-продуктивність. Вартість пропонованих установок, так і витрати на їх експлуатацію підтримуються на мінімально можливому рівні – більш ніж переконливий аргумент на користь придбання мийних установок Kärcher!

Сама швидка мийка

Портальні мийні установки серії CB забезпечують інтенсивну і виключно швидке очищення: менше 4 хвилин – і автомобіль знову сяє чистотою! Висока пропускна здатність і малий витрата води гарантують Вам рентабельну експлуатацію мийки.


Ретельна мийка високим тиском

Апарати високого тиску – ефективні помічники в справі мийки автомобілів. Вони прекрасно підходять для попереднього усунення стійких забруднень або очищення коліс.


Акуратна очищення оббивки

Миючі пилососи Kärcher швидко, легко і дбайливо очищають автомобільні сидіння.


Ефективна очистка стічних вод

Найсучасніше обладнання для роботи в режимі оборотного водопостачання сприяє економії водопровідної води, зниження витрат та охорону навколишнього середовища.Чистота починається з порогу

Перше враження – найважливіше. Якщо перед входом в Ваш автосалон панує чистота, відвідувачі охоче завітають до Вас. Для прибирання зовнішніх територій автосалону або автосервісу потрібні, насамперед, апарати двох типів: ефективні підмітальні машини, що дозволяють утримувати площі в чистоті, і спеціальна техніка, розрахована на специфічні погодні умови, наприклад, снігоочисники для прибирання в зимовий час. У програмі Kärcher ви знайдете все необхідне обладнання для зовнішньої прибирання, а також засоби, оптимально поєднуються з збиральною технікою Karcher.

Машини різної продуктивності

Kärcher охоче проконсультує Вас щодо вибору техніки, придатної для прибирання Вашої території. Поряд з продуктивністю по площі, вирішальними критеріями вибору підмітальної машини є властивості поверхні, що очищається, періодичність прибирання та обсяги видаляється сміття.


Маневрена і універсальна підмітальна техніка

Практичне рішення для комфортабельної прибирання площ середніх розмірів: підмітально-усмоктувальні машини з системою управління Easy, ефективної механічною очисткою фільтра і зручною розвантаженням зібраного сміття.


Оптимальна комбінація для очищення великих площ

Великі площі (наприклад, перед в'їздом в майстерню) ефективно очищаються апаратами високого тиску в поєднанні з пристосуваннями для очищення поверхонь, надійно видаляють навіть масляні забруднення і сліди шин.


Набагато ефективніше мітли

Ручні підмітальні машини – ідеальне рішення для оперативної проміжної прибирання малих площ.


Безпечні шляхи і дороги

Шнеко-роторні снігоочисники з регульованими полозами і профільованими шинами ефективно прибирають сніг навіть у самих складних умовах.

Інші статті
Категорії
+380675030373
Viber
Karcher и Nilfisk Alto
Евгений
Україна Дніпропетровська область Дніпро г. Днепропетровск
Мапа