Продавець Karcher и Nilfisk Alto розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380 (67) 503-03-73

Використання техніки Karcher на АЗС

Використання техніки Karcher на АЗС

11.07.16

На багатьох АЗС функціонують цілодобові магазини, закусочні та автомийки, вимагають ретельного прибирання та належного догляду – адже відвідувачі цінують чистоту і порядок! Kärcher – вірний партнер у вирішенні будь-яких завдань чищення, що виникають на території автозаправного комплексу та у всіх його торгівельних і сервісних приміщеннях. Переконайтеся в цьому самі, ознайомившись з нашим великим асортиментом.

Чистота – умова зростання товарообігу

Сучасні АЗС стали сервіс-центрами, відвідуваними, наприклад, з метою здійснення покупок в нічний час, коли більшість торгових підприємств закрито. Магазин на заправці – важливе джерело доходу, але йому потрібно і особливий догляд. Kärcher пропонує все необхідне для прибирання у Вашому магазині і вирішення будь-яких завдань – від очищення сильно забруднених підлоги і гігієнічного усунення харчових забруднень до наведення чистоти в офісних і санітарних приміщеннях.

Швидке висихання підлоги

Зони інтенсивного ходіння швидко забруднюються і вимагають частого очищення. Kärcher пропонує ефективні рішення для прибирання в торгових залах, офісних і санітарних приміщеннях, що забезпечують швидке висихання і виключають небезпека посковзнутися на мокрій підлозі.


Надійне підтримання гігієни

В пекарнях повинні дотримуватися вимоги харчової санітарії. Kärcher гарантує бездоганну гігієнічну очистку, причому для виключення перерв в обслуговуванні відвідувачів її проведення може бути інтегровано в технологічний процес.


Просте видалення води

Kärcher пропонує потужні пилососи, здатні збирати талу воду з холодильних і морозильних прилавків без відключення охолоджуючих агрегатів.Бездоганна чистота заправних майданчиків

Перше враження дуже важливо. Знайомство з АЗС починається з під'їзду до паливороздавальної колонки. Подбайте про те, щоб Ваші заправні майданчики завжди були в порядку. З допомогою високопродуктивного обладнання Kärcher Ви ретельно очистіть колонки, видаліть сміття і сліди мастильних матеріалів з під'їзних колій. Задоволені клієнти обов'язково повернуться до Вас знову!

Чисті під'їзні шляхи

Слизькі масляні плями і сажеві забруднення являють собою джерело небезпеки, для усунення якої Kärcher пропонує пристосування для очищення поверхонь, що дозволяють швидко очищати апаратом високого тиску великі площі.


Чисте обладнання

Апарати високого тиску з електроприводом забезпечують ретельну і безпечну очищення пілонів, корпусів паливороздавальних колонок і сміттєвих контейнерів.


Прибирання великих площ малими силами

Kärcher пропонує інноваційну підмітальну техніку для прибирання листя, дорожньої грязі або гравію. Ефективний принцип заметанія сміття зменшує витрачаються зусилля і зводить до мінімуму підйом пилу.


Доглянуте приміщення мийки

Kärcher пропонує Вам екологічно безпечні засоби для дбайливого очищення керамічної плитки, не містять агресивної фтористоводневої кислоти та інших компонентів, що забруднюють стічні води.Приваблива пропозиція для Ваших клієнтів: мийка автомобіля

Обладнання, пропоноване Kärcher для очищення автомобілів, забезпечить не тільки задоволеність клієнтів Вашої АЗС, але і значне зростання Ваших доходів. Адже Kärcher задає стандарти в цій області і випускає техніку, що відповідає будь-яким вимогам, – від компактних пилососів для очищення салону і багажника до чудово оснащених портальних мийних установок.

Якісна мийка з економією витрат

Встановіть на своїй АЗС автоматичну автомобільну мийну установку, висока конкурентоспроможність якої гарантується як помірною вартістю, так і дуже низькими сумарними експлуатаційними витратами. Kärcher пропонує портальні мийні установки в різних варіантах продуктивності і колірного оформлення, що дозволяє вибрати оптимальне рішення з урахуванням завантаженості мийки та контингенту клієнтів. А комбінація мийної установки з пилососом самообслуговування забезпечує комплексне очищення автомобіля – як зовні, так і всередині.


Вигідне рішення: техніка самообслуговування

Винахідник технології чищення високим тиском пропонує Вам найсучасніше обладнання для мийки автомобілів в режимі самообслуговування, що гарантує ретельну очистку та сушку без утворення плям. При цьому використання сухої піни забезпечує економію води.


Додаткове джерело доходу: чистка салону

У програму Kärcher входять спеціальні пилососи самообслуговування, забезпечують дбайливе та інтенсивне очищення оббивки сидінь і килимків.

Інші статті
Категорії
+380 (67) 503-03-73
Viber
Karcher и Nilfisk Alto
Евгений
г. Днепропетровск, Дніпро, Україна
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner