Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Охорона здоров'я

Прибирання в стаціонарних медичних установах покликана забезпечувати дотримання суворих санітарних стандартів при обгрунтованих витратах часу і засобів. Основна її мета – запобігання розмноження мікроорганізмів і виникнення внутрішньолікарняних інфекцій – повинна оптимально поєднуватися із завданнями догляду за приміщеннями і обладнанням та збереження їх споживчої цінності. При цьому прибирання різних приміщень – великих холів або маленьких палат, кухонь або операційних – вимагає різних підходів, а безперервна робота лікарні пред'являє особливі вимоги до ефективної підтримуючої чищенні, здатної максимально збільшити інтервали між генеральними прибираннями. Проблема ускладнюється посиленням гігієнічних вимог і ускладненням економічної ситуації. Kärcher пропонує Вам все необхідне для її успішного рішення: професійну, високоефективну прибиральну техніку, системно-сумісні приналежності та чистячі засоби, а також оперативний і надійний сервіс, розрахований на індивідуальні запити.

Чисті і безпечні шляхи переміщення

Інтенсивне використання вестибюлів, холів і коридорів залишає небагато простору і часу для їх прибирання. Тому необхідний оптимальний баланс між підтримуючої, проміжної та загальної чищенням твердих і текстильних підлогових покриттів всіх видів, що забезпечує їх постійну чистоту, привабливий зовнішній вигляд і безпека ходіння.

Швидкий догляд за килимовими покриттями

Після мокрого чищення килима потрібно його тривала сушка. Kärcher пропонує альтернативне рішення: комбінація машини BRC 45/45 C з миючим засобом iCapsol RM 768 забезпечує оптимальне очищення і швидке висихання поверхні. Цю компактну машину, оснащену двома циліндричними щітками, при роботі можна штовхати або тягнути за собою.

Машина для прибирання великих площ

Потужна підлогомийно-всмоктувальна машина B 90 оснащена подметальным пристроєм для збору крупного сміття одночасно з вологим прибиранням. Оснащення алмазними падами дозволяє повертати блиск кам'яних підлогах, а режим тихою прибирання – використовувати машину і в лікарняних відділеннях.

Висока маневреність у стиснутих умовах

BD 50/40 RS – сама маневрена машина в своєму класі, що забезпечує оператору хороший огляд в заставлених проходах відділень і дозволяє йому швидко спускатися з майданчика для усунення можливих перешкод. Вона прекрасно підходить для щоденної підтримуючої чищення твердих підлогових покриттів.

Ефективність – питання налаштування

Машина B 60 з системою KIK допускає індивідуальне конфігурування і оснащується системою промивання бака, забезпечує дотримання вимог гігієни. У ній передбачений режим eco!efficiency для зменшення частоти обертання щіток і сили всмоктування до рівня, достатнього для усунення звичайних забруднень.

Самий тихий пилосос у своєму класі

Пилосос T 12/1 eco!efficiency, оснащений HEPA-фільтром, що відповідає гігієнічним вимогам, що пред'являються до прибирання у відділеннях. Порівняно з базовою моделлю його рівень шуму знижено на 5 дБ(А), тобто майже на 70 %.

Легке видалення слідів зносу

Машина BDP 43/450 C Adv і аерозольний очищувач – ефективне рішення для швидкого усунення слідів ходіння і відновлення захисного шару на інтенсивно використовуваних ділянках підлоги.

Бездоганна чистота в санітарних приміщеннях

Ручне очищення структурованих підлогових покриттів в санвузлах пов'язана з великими труднощами, особливо якщо потрібно видаляти з них вапняний наліт, жирові забруднення і сліди косметики. Крім того, в туалетах, умивальних приміщеннях, душових і роздягальнях зазвичай досить щільно, але одночасно пред'являються підвищені гігієнічні вимоги, покликані виключити поширення мікроорганізмів. Ефективну прибирання в таких приміщеннях і ретельне видалення бруду з усіх швів і стиків гарантує регулярне застосування компактної збиральної техніки Kärcher.

Оптимальна проміжна прибирання

Машина BR 30/4 C ретельно очищає підлогу по всій площі – у т. ч. в кутах і під сантехнічним обладнанням. Щітка з мікроволокна ідеально видаляє з керамограніта волоски і ворсинки. Чудове рішення для очищення будь-яких санітарних і інших вологих приміщень!

Оптимальна загальна чищення санвузлів

Машина BDS 43/180 C Adv розрахована на тривалу роботу: вона обладнана регульованою по висоті ручкою з 2 штангами, що забезпечує хорошу маневреність при високій потужності. Машина легко складається для зручності зберігання і транспортування.

Ідеальне рішення для очищення структурованих поверхонь

Щетина циліндричних щіток машини BR 40/10 проникає в будь-які поглиблення. Механізована вологе прибирання з одночасним збиранням вологи гарантує наведення в санвузлах гігієнічної чистоти.

Чистота всіх швів

Пароочисник DE 4002 ефективно та екологічно видаляє стійкий вапняно-мильний наліт в душових, у т. ч. в місцях, недоступних для швабри. Комплект насадок для очищення стиків дозволяє очищати поверхні, не пошкоджуючи їх.

Потужні та надійні апарати для збору рідин

Витоку води і навіть затоплення приміщень трапляються в лікарнях досить часто. Для збору великих обсягів води, а також висушування підлоги після його обробки однодискової збиральною машиною рекомендуються пилососи сухого та вологого прибирання, наприклад NT 48/1.

Вищий рівень гігієни в приміщеннях лікувальних

Прибирання стерильних приміщень операційних, перев'язочних, лабораторій і т. п. – пред'являє найвищі вимоги до використовуваної техніки. Метою такого прибирання є дотримання суворих санітарних вимог, що виключає поширення інфекцій. Тому і самі використовувані тут машини та апарати повинні відповідати стандартам санітарії. Крім того, вони повинні відрізнятися високою ефективністю – адже скрутні умови, інтенсивне забруднення і лише короткочасні перерви в роботі значно ускладнюють прибирання.

Чим швидше, тим краще

Збереження на підлозі захисного шару особливо важливо в умовах інтенсивних механічних навантажень і застосування агресивних дезінфікуючих засобів. Надшвидкісна полірувальна машина BDP 50/1500 забезпечує оптимальний догляд за підлогами, а регульований приводний диск дозволяє обробляти і нерівні покриття.

Швидке виконання будь-яких робіт

Розумна альтернатива швабрі: машина BD 40/12 швидко готується до роботи, володіє високою продуктивністю і ретельно висушувати підлогу. Завдяки компактності і відсутності кабелю вона прекрасно підходить для підтримуючої прибирання невеликих приміщень.

Ефективне видалення стійких забруднень

В гістологічних лабораторіях, де постійно застосовується віск, очищення підлог особливо важка, але необхідна з міркувань охорони праці. Для видалення стійких воскових забруднень потрібна оптимальна комбінація техніки і чистячих засобів. Приклад такої комбінації – машина BR 40/10 з самоочисними роликовими падами зустрічного обертання і інтенсивний засіб для загальної чистки RM 750.

Ідеальне рішення для прибирання в операційній

Машина B 40 W задовольняє найвищим вимогам: вона проста в управлінні, володіє низьким рівнем шуму, оснащена системою промивання бака, запобігає розмноженню мікроорганізмів, і обслуговуваними батареями. А компактні розміри дозволяють без проблем використовувати її в обмежених умовах заставлених обладнанням операційних.

Тиха боротьба з пилом

Часта зміна одягу призводить до поширенню пилу. Завдяки дуже низькому рівню шуму (лише 56 дБ(А)) пилосос T 15/1 може застосовуватися в будь-який час і в будь-яких місцях. Він серійно оснащується HEPA-фільтром.

Апетитна чистота в кухонних приміщеннях

Приготування їжі та її роздача безлічі пацієнтів і співробітників пред'являють високі гігієнічні вимоги. Kärcher пропонує повний асортимент обладнання, що задовольняє концепції HACCP і здатного вирішувати будь-які завдання прибирання на кухнях, продовольчих складах і в їдальнях з дотриманням всіх норм санітарії. Воно ефективно очищає обробні столи або сервірувальні візки, видаляє стійкі і липкі забруднення навіть з шорстких підлогових покриттів.

Видалення бруду з глибоких швів

Мала висота підлогомиючої машини BRS 40/1000 дозволяє без проблем очищати підлога під кухонними шафами. Оснащена циліндричними щітками, ця машина являє собою гарну альтернативу однодисковим машин при збиранні плиткових підлог.

Чищення високим тиском на кухні

При використанні апаратів високого тиску в кухонних приміщеннях потрібно відразу ж збирати утворюється брудну воду. Пристосування для очищення поверхонь FRV 30 забезпечує таку можливість, а застосування миючого засобу RM 731 гарантує дбайливе видалення масляних, жирових і білкових забруднень.

І з поверхні, і з глибини часу

Спроектована в відповідності з концепцією HACCP машина B 40 W забезпечує оптимальну прибирання великих площ. Оснащення головкою з профільованими циліндричними щітками гарантує ретельну очистку безпечних плиток, а системою Dose – оптимальне використання чистячих засобів.

Спеціальне рішення для прибирання в їдальнях

Роздача страв неминуче супроводжується виникненням забруднень – плям від кави, жирної їжі і т. д. Машина BD 40/12 C швидко і ретельно видаляє з керамічної плитки стійкі забруднення, проникаючи і в місця, недоступні для великогабаритної техніки.

Чисті і доглянуті адміністративні приміщення

Для додання атмосфери затишку в офісних приміщеннях і конференц-залах лікарень часто використовуються паркет або килимові покриття для підлоги, для забезпечення довгого строку служби яких потрібна відповідна збиральна техніка. До неї пред'являються високі гігієнічні вимоги, що виключають попадання забруднень і збудників хвороб з адміністративних приміщень в лікувальні відділення.

Тихі пилососи для вирішення будь-яких завдань

Пилососи сухого прибирання (наприклад T 15/1) прекрасно підходить для щоденної підтримуючої чищення ламінату, ПВХ або килимових покриттів. Вони можуть застосовуватися як з фільтр-мішком, так і без нього.

Універсальне рішення

Щітковий пилосос CV 60/2 автоматично підлаштовується під різні підлогові покриття – від твердих до килимових, – не вимагаючи заміни приладдя. Зручність управління поєднується в ньому з екстремальною маневреністю, а висока продуктивність – з різноманітним оснащенням, що включає циліндричні щітки зустрічного обертання, бічну щітку, усмоктувальну трубу і HEPA-фільтр (опція). Пропонується комплект приладдя для очищення важкодоступних місць. При цьому зарядний пристрій, вмонтований у корпус апарата і знаходиться в зручному для оператора місці.

Чистота до самого заснування

Килимові покриття для підлоги щодня піддаються інтенсивному забрудненню. Для вирішення цієї проблеми Kärcher пропонує потужні, надійні і універсальні миючі пилососи, придатні як для загальної і проміжної чищення килимів, так і для усунення плям з текстильних поверхонь. Крім того, вони гарантують ретельне очищення жалюзі та м'яких меблів, а оснащення спеціальними засобами дозволяє застосовувати їх навіть для миття вікон і чищення керамічної плитки.

Крутний момент проти бруду

Полірувальні машини Kärcher (наприклад, компактна акумуляторна модель BDP 43/1500 C) відрізняються високим крутним моментом, що гарантує досягнення інтенсивного блиску. Система всмоктування виключає підйом пилу і полегшує умови праці. Крім того, наша техніка вражає своєю зносостійкістю і простотою технічного обслуговування.

Чистота всій прилеглій території

Від лікарняної території потрібно не тільки сприятливе зовнішнє враження – протягом всього року на ній повинен підтримуватися порядок, що гарантує безперебійне і безпечне функціонування медичного закладу. Це відноситься і до під'їзних шляхів для машин швидкої допомоги, і до входів у будівлі, і доріжках, по яких ходять пацієнти і співробітники. Паркінг і зелені насадження теж потребують догляду. Потужні і універсальні підмітальні машини Kärcher ефективно справляються з будь-якими завданнями: збором сухого і вологого сміття, скошуванням газонної трави, збиранням листя і виконанням всіх зимових робіт.

Прибирання паркінгу

Великі площі, стійкі забруднення і круті ухили: підземні гаражі пред'являють до підлогомийно-всмоктувальний машин особливі вимоги. Пропонована Kärcher машина BR 100/250 R, оснащена міцною сталевою рамою і долає підйоми з ухилом до 15 %, прекрасно підходить для такого застосування. А потужні батареї і великі баки для води гарантують тривалу безперервну роботу.

Що може бути простіше?

Компактна і маневрена машина KM 75/40 W гарантує легке і ретельне очищення площ малих і середніх розмірів. Тяговий привід виключає перевтома оператора, а ефективна система всмоктування – поширення навколо пилу. Пропонуються версії з потужним бензиновим двигуном або тихим акумуляторним приводом, причому остання може бути дооснащена комплектом для чищення килимів.

Еталон ефективності

MC 50 – блискучий приклад поєднання економії і екологічності. Ця компактна підмітально-прибиральна машина ефективно наводить чистоту з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Інноваційна вакуумна система з потужною турбіною забезпечує високу силу всмоктування навіть при частоті обертання вала двигуна, що дорівнює 75 % максимального значення. Завдяки цьому значно зменшуються знос, витрата палива і рівень шуму, а також обсяги шкідливих викидів – MC 50 з запасом задовольняє суворому екологічному стандарту STAGE IIIa.

Комфортна і динамічна прибирання

Пропонована Kärcher компактна підмітально-всмоктувальна машина KM 90/60 R з сидінням для водія забезпечує високу продуктивність збирання і оснащена ефективною автоматичною системою очищення фільтра. Регулювання положення сидіння, оптимізоване рульове управління і великі колеса забезпечують комфортні умови праці.

Машина цілорічного застосування

Версія MC 50 Advanced не тільки забезпечує чудову прибирання, але і може експлуатуватися цілорічно. Система швидкої зміни навісного обладнання дозволяє оперативно і без застосування інструментів оснащувати її косаркою, снігоприбиральним плугом, розкидачем та іншими робочими агрегатами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner