Продавець Karcher и Nilfisk Alto розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Харчова промисловість

Бренд Karcher асоціюється з інноваційністю, високими продуктивністю і якістю продукції, а також колосальним досвідом вирішення найрізноманітніших завдань чищення. Будучи винахідником технології чищення високим тиском, компанія Kärcher є тепер лідером світового ринку і локомотивом технічного прогресу не тільки в цій області. Підприємствам харчової та багатьох інших галузей промисловості ми пропонуємо найсучасніші рішення, що забезпечують рентабельне наведення чистоти на будь-яких виробничих ділянках, зовнішніх територіях і в офісних приміщеннях – від серійно випускаються машин і апаратів до комплексів обладнання за індивідуальним замовленням. Крім того, ми забезпечуємо комплексний сервіс – від консультування і планування до введення обладнання в експлуатацію і його технічного обслуговування. Ви вправі очікувати від нас найкращого, і ми забезпечимо Вам максимум продуктивності, рентабельності, екологічності та впевненості в майбутньому. Ми пропонуємо Вам справжнє партнерство. Kärcher – різниця очевидна.

Сертифіковане обладнання для сухого прибирання

У цехах для переробки сухих продуктів використовуються передусім методи сухої очистки підлог, стін, обладнання та ємностей. При цьому утворюється пил може бути шкідливою для здоров'я і навіть вибухонебезпечною. Тому інвестиції в високоякісну збиральну техніку не тільки збільшують ефективність експлуатації устаткування і строк його служби, але і є важливим внеском у забезпечення безпеки.

Швидке усунення забруднень

Під час роботи фасувальних та пакувальних ліній часто потрібно оперативно видаляти рассыпавшийся продукт. Промислові пилососи Kärcher, оснащені високоефективними фільтрами і регуляторами сили всмоктування, чудово справляються з цим завданням.

Холодний душ для бруду

Апарат для струменевого чищення сухим льодом дбайливо і ретельно очищає поверхні конвеєрів, фасувальних та змішувальних установок, контейнерів та печей від стійких жирових забруднень, слідів крохмалю, відкладень або нагару. При цьому не використовуються ні вода, ні якісь хімікати.

Очищення в гарячому стані

Хлібопекарські печі потребують регулярного очищення. Оснащення пилососа спеціальними термостійкими насадками і фільтрами Kärcher дозволяє видаляти бруд, не чекаючи охолодження печі.

Універсальні можливості пилососів

Для швидкого і ретельного виконання найрізноманітніших збиральних робіт Kärcher пропонує широкий асортимент насадок, шлангів, фільтрів і інших аксесуарів – для будь-яких пилососів і будь-яких потреб.

Сертифіковане обладнання для вологого прибирання

У виробничих цехах, на складах і всіх інших ділянках, де проводяться роботи з м'ясопродуктами, тваринами або рослинними жирами, пред'являються найвищі вимоги до гігієни і безпеки. Kärcher пропонує системні рішення, що створюють ідеальні передумови для дотримання цих вимог – зокрема, завдяки сучасним високоефективним миючим засобам і системі Dose, забезпечує їх оптимальне і ощадливе використання в підлогомийно-всмоктувальних машинах. Важливу роль відіграє і безперебійне здійснення технологічних процесів, для забезпечення якого ми пропонуємо стаціонарні установки високого тиску, централізовано опалюють пости відбору води (холодної та гарячої) і миючими засобами, а також устаткування для очищення і утилізації забруднених розчинів.

Очищення столів, стін та підлог з дотриманням вимог санітарії

Періодична генеральне прибирання і щоденна підтримуюча чистка на підприємствах харчової промисловості забезпечують дотримання вимог гігієни та охорони праці, а також збереження споживчої цінності будівель та обладнання. Для цього використовуються високорентабельні стаціонарні установки високого тиску і спеціальні мобільні апарати. Для м'ясопереробних цехів Kärcher пропонує спеціальні сині шланги високого тиску, не залишають слідів і стійкі до тваринних жирів. При необхідності можуть бути придбані особливо довговічні шланги та електропровідні приладдя для роботи на вибухонебезпечних ділянках.

Одна операція – подвійний ефект

Kärcher пропонує Вам все необхідне для чищення та дезінфекції за допомогою одного робочого інструменту: комплект Inno Foam, різні трубки для пінної чищення, а також сертифіковані засоби.

Чистота до останнього куточка

Де б не ховалися бруд і мікроорганізми, потужна струмінь гарячої або холодної води і відповідні засоби здатні надійно видалити їх.

Швидка і акуратна прибирання

Пропоноване Kärcher пристосування для очищення поверхонь значно збільшує продуктивність прибирання (до 10 разів у порівнянні з чисткою струменем високого тиску). Бризговики захищає користувача від водяних бризок і запобігає рознесення бруду. Передбачена також можливість відсмоктування брудної води.

Ефективна прибирання в адміністративних приміщеннях

У харчовій промисловості високі вимоги до чистоти і санітарії поширюються не тільки на виробничі цехи, але і на всі сусідні приміщення – офісні, диспетчерські, санітарно-побутові і т. д. Їх необхідно захищати від проникнення пилу і грязі, що утворюються в процесі виробництва. З іншого боку, необхідно мінімізувати занесення бруду в цеху з допоміжних приміщень.

Ефективне очищення великих площ

Інноваційні апарати серії BRC поєднують переваги миючих і щіткових пилососів і забезпечують прибирання килимових покриттів великої площі з економією часу.

Професійний пилосос сухого прибирання

Інноваційний пилосос T 10/1 Adv, спроектований у співпраці з клінінговими компаніями, вражає високою силою всмоктування і системою 5-кратної фільтрації, що включає 3-шаровий фільтр-мішок з нетканого матеріалу, стаціонарний основний фільтр і фільтр захисту електродвигуна. При необхідності він може бути дооснащен HEPA-фільтром.

Глибока очистка килимового ворсу

Щіткові пилососи Kärcher – ідеальне рішення для регулярного ретельного очищення килимових покриттів в коридорах і офісах.

Мобільні помічники

Миючі пилососи Kärcher підходять для очищення будь-яких текстильних поверхонь: підлогових покриттів, оббивки диванів і крісел, офісних стільців. Потужні та надійні апарати серії Puzzi відрізняються багатофункціональністю і великим набором приладдя.

Чудове обладнання для прибирання на відкритому повітрі

Часом зовнішній вигляд не менш важливий, чим внутрішнє зміст. Для підприємства це відноситься, в першу чергу, до прилеглих зовнішнім територій – вони видні всім, і за їх станом судять про якість роботи. З іншого боку, існує необхідність у змісті всіх зовнішніх і внутрішніх під'їзних шляхів і зон проведення вантажно-розвантажувальних операцій в чистоті і своєчасному видаленні будь-якого сухого і вологого сміття – від листя і дорожньої грязі до уламків піддонів.

Швидке очищення великих площ

Оперативна та економічна прибирання великих зовнішніх територій вимагає застосування потужних, маневрених і добре укомплектованих підмітальних машин, що відрізняються високою ефективністю і низькою витратою палива.

Висока ефективність і простота в управлінні

Надійні підлогомийно-всмоктувальні та підмітальні машини Kärcher, впевнено долають круті підйоми, чудово справляються з прибиранням у тунелях і підземних гаражах, очищенням рамп і шляхів переміщення.

Витривала техніка для ретельного прибирання

Підмітальні машини Kärcher з сидінням для водія, оснащені гідравлічним приводом всіх агрегатів, забезпечують комфортну роботу і дозволяють вимітати сміття навіть із кутів. Для різних умов експлуатації пропонуються моделі з дизельним або газовим двигуном, а також акумуляторні машини.

Чистота як фактор іміджу

Якщо чисто зовні, значить, чисто і всередині. Kärcher пропонує підмітальні машини різних типів, розраховані на будь-які потреби. Вони гарантують оптимальний догляд за зовнішніми територіями і сприяють формуванню сприятливого враження про підприємство.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner