Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Хімічна промисловість

Для усунення різноманітних забруднень на підприємствах хімічної промисловості потрібна надійна та ефективна збиральна техніка. Машини та апарати Kärcher підходять для вирішення будь-яких завдань: очищення технологічного обладнання та ємностей, прибирання в цехах, офісах і на виробничій території. Будучи системним оферентом, Kärcher пропонує також все необхідне для ефективної експлуатації своєї техніки: широкий асортимент миючих засобів і приладдя, розраховані на найрізноманітніші потреби. Високопродуктивна і проста в обслуговуванні збиральна техніка, в якій втілені інноваційні технології Kärcher, забезпечує швидке та якісне виконання будь-яких робіт в самих складних умовах експлуатації.

Чудове поєднання технологій виробництва та очищення

Техніка Kärcher відрізняється міцною конструкцією, простотою в обігу і широким спектром застосування. Саме ці властивості відіграють вирішальну роль на виробництві, забезпечуючи швидку і надійну очистку устаткування. Всі наші рішення спеціально розраховані на те, щоб очищення не викликала перебої в виробничому процесі. А для цього важливо, щоб Ви могли швидко реагувати на нештатні ситуації (наприклад, відразу збирати розлилися рідини).

Постійне підтримання чистоти

Мобільні і універсальні промислові пилососи Kärcher легко і ефективно очищають важкодоступні місця від вологого і сухого бруду. Використовувані в них потужні турбіни виконані за сучасною технологією, що гарантує стабільність сили всмоктування.

Ефективна чищення високим тиском

Апарати високого тиску Kärcher надійно видаляють з виробничого обладнання в'язкі забруднення, наприклад, стійкий масляний наліт.

Акуратне видалення стійкого бруду

Усунення проблематичних забруднень при переході до випуску нових партій продукції (наприклад, видалення слідів лаку, масел, жирів, силікону, гуми або залишків термопластів) вимагає ефективного методу чищення, гарантує повне видалення бруду без пошкодження поверхонь обладнання. У випадках, що не допускають застосування води, для цього чудово підходять апарати для струменевого чищення сухим льодом, не залишає слідів завдяки миттєвому перетворенню у вуглекислий газ.

Чистота – запорука успіху

Kärcher пропонує Вам техніку, засоби і приладдя для будь-яких областей застосування: від прибирання в цехах і на виробничій території до наведення чистоти в офісних і побутових приміщеннях. У програмі Kärcher знайдеться відповідне рішення для усунення будь-якого виду забруднень: пилососи для збору мокрого або сухого сміття, підлогомийні машини для видалення з підлоги відходів виробництва або підмітальні машини для очищення великих зовнішніх площ.

Бездоганна чистота на складах

Гладкі покриття для підлоги у виробничих або складських приміщеннях можуть ефективно очищатися від різних забруднень (рідин, масел чи гранульованих матеріалів) за допомогою підлогомийно-всмоктувальних машин, що поєднують переваги миючих пилососів з механічним впливом щіток. Використання такої техніки гарантує ретельну і економічну прибирання великих площ.

Швидка прибирання зовнішньої території

Підмітально-усмоктувальні машини чудово очищають асфальтові покриття, шорсткуваті поверхні і навіть ділянки з великим ухилом. Для прибирання особливо великих площ в модельному ряду Kärcher є машини з високою продуктивністю по площі (до 6.000 м2).

Завжди найкращий результат

Потужні пилососи Kärcher чудово справляються з будь-якими повсякденними забрудненнями. Широкий вибір аксесуарів дозволяє ефективно очищати з їх допомогою будь підлогові покриття (килимові, ламінат, ПВХ і т. д.).

Індивідуальний підхід до очищення ємностей

Вже більше 30 років Kärcher розробляє надійні та ефективні системи для внутрішньої чистки ємностей різних видів. Випробувані, досконалі технічні рішення гарантують ретельне очищення з економією енергії. Дуже важливо і те, що модульна конструкція дозволяє створювати установки за індивідуальним замовленням. Вибір компонентів визначається Вашими потребами. При цьому Kärcher гарантує Вам повну сервісну підтримку – від проектування установки до її монтажу і технічного обслуговування.

Очищення технологічних ємностей

Для очищення реакторів, забруднених кремнийсодержащими продуктами, Kärcher пропонує професійну, високорентабельну систему, що включає модулі промивання, сушіння і фільтрації. Чистячий засіб, що циркулює в замкнутому контурі, використовується неодноразово.

Легке очищення великих ємностей

Мобільний агрегат високого тиску SHD-R 3000 FLM чудово підходить для очищення резервуарів великих розмірів. Він оснащений регульованою по висоті і нахилу телескопічною стрілою, до якої прикріплена разбрызгивающая головка. Конструкція головки і стріли можуть адаптуватися до вимог замовника.

Спеціальне рішення для очищення легенів бочок

Kärcher пропонує спеціальну установку, що забезпечує швидке очищення бочок та інших легких ємностей будь-якої форми діаметром до 750 мм. Заздалегідь змонтовані разбрызгивающая головка і піддон для циркуляції води гарантують негайну готовність до роботи.

Чудова очищення стандартних контейнерів

Kärcher пропонує ефективне рішення для очищення кубічних контейнерів (IBC), виготовлених з різних матеріалів і мають найрізноманітніші забруднення. Висока температура води (до 90 °C) гарантує інтенсивну очищення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner