Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Комунальна техніка

Комунальні машини Kärcher з двигунами потужністю від 26 до 84 к. с. відрізняються надійністю, високою ефективністю та широкими функціональними можливостями, для максимального використання яких пропонується великий асортимент навісного обладнання. Різноманітні робочі агрегати, спроектовані спеціально для цих машин у співпраці з провідними виробниками навісного обладнання, що забезпечують виконання будь-яких робіт з оптимальною продуктивністю і чудовою рентабельністю.

Вірне рішення для будь-яких площ

Надійна комунальна техніка Kärcher ефективно справляється з будь-якими завданнями: прибиранням великих площ і тісних вуличок, очищенням доріг і територій автостоянок, доглядом за газонами і зимової службою. У комбінації з відповідним навісним обладнанням кожна з наших машин являє собою рішення, оптимальне з позицій продуктивності, економічності і зручності обслуговування. Інвестиції у їх придбання виправдовуються багаторічної рентабельною експлуатацією.

Третя щітка для підвищення ефективності

Установка третьої бічній щітки збільшує робочу ширину машини з 1400 до 2000 мм, а також спрощує очищення бордюрів, ділянок під лавками і т. п.

Можливість ручного прибирання

Спеціальний 4,5-метровий шланг діаметром 100 мм дозволяє видаляти легкий сміття з місць, недоступних для обробки машиною.

Унікальна вакуумна система

Рішення, унікальне для машин цього класу: прямий всмоктуючий шланг діаметром 150 мм, 500-літровий бункер і інтегрована система циркуляції води. При цьому приймальна горловина знаходиться в захищеною від механічних впливів зоні між колесами, а всмоктувальний шланг швидко демонтується для усунення засмічень.

Зручна розвантаження бункера

Гідравлічний підйомно-перекидаючий механізм, що піднімає бункер на висоту 145 см, дозволяє швидко вивантажити всі його вміст (до 500 л) в великогабаритний контейнер або на майданчик для збору зеленої маси.

Прибирання широким фронтом

Передня циліндрична щітка робочою шириною 1600 мм дозволяє змітати з доріг пісок або сміття, а також сніг висотою до 100 мм. Гідравлічний механізм забезпечує відхилення щітки вліво і вправо.

Рішення для видалення та збору бур'янів

Спеціальна щітка забезпечує видалення бур'янів, що ростуть на узбіччях доріг, з одночасним їх збором. Передбачені два варіанти щетини різної жорсткості.

Щітка для видалення бур'янів

Ефективне рішення для боротьби зі стійкою смітної рослинністю: щітка відхиляється в обидві сторони, а її кронштейн вільно переміщається уздовж напрямної.

Збільшена робоча ширина

Для підвищення продуктивності може використовуватися передня циліндрична щітка шириною 2000 мм, гідравлічно отклоняемая в обидві сторони і придатна також для змітання снігу висотою до 100 мм.

Наш досвід – гарантія високої ефективності

Компанія Kärcher спеціалізується на вирішенні завдань вологого прибирання, володіє колосальним досвідом проектування відповідної техніки і співпрацює з відомими постачальниками поливального і мийного обладнання. Завдяки цьому ми пропонуємо широкий асортимент високоефективного навісного обладнання для вирішення найрізноманітніших завдань: вологого прибирання вулиць і спортмайданчиків, локальної чищення високим тиском, поливу дерев і газонів і т. д.

Компактна система змивання

Система, розрахована на прибирання спортивних майданчиків і невеликих автостоянок, може застосовуватися і для обробки доріг рідкими протиожеледними реагентами.

Система змивання середнього розміру

Балка з форсунками, що розсувається на ширину до 2,20 м, забезпечує ефективну миття доріг і великих площ.

Підмітальна машина з апаратом високого тиску

Ця інноваційна комбінація дозволяє промивати саму машину і її бункер, а також виробляти точкову очищення кутових ділянок або невеликих поверхонь струменем води.

Максимум продуктивності

У нашій програмі є і високопродуктивне рішення для мокрого чищення доріг і великих площ.

Система поливу з ручним інструментом

Трубка з лійкою дозволяє зрошувати клумби, що знаходяться у важкодоступних місцях.

Апарат високого тиску з шлангом

Оптимальне рішення для локального очищення (наприклад, зупиночних павільйонів або сміттєвих баків), особливо ефективне в поєднанні з системами змивання або поливу.

MIC 34 C з лійкою на кронштейні

Оптимальна система для поливу міських зелених насаджень: кронштейн з гідроприводом, на якому встановлюються насадки для дощування або зрошення сильним струменем води.

Прибирання і догляд за газонами протягом всього сезону

Можливості комунальних машин Kärcher не обмежуються тільки професійним прибиранням. Наші самохідні шасі, розроблені в тісному діалозі з водіями комунальної техніки, допускають цілорічну експлуатацію і гарантують виключно ефективне і економічне виконання самих різноманітних робіт – від підмітання до догляду за зеленими насадженнями та прибирання снігу.

Унікальна косарка з травозбірником

Мінімум витрат на переобладнання: щоб перейти від підмітання до скошування трави, треба лише замінити щеточную систему косаркою. Скошують трава засмоктується адміністратора горловиною і направляється в бункер, виконує функцію травозбірника.

Велика косарка з травозбірником

Косарка з ще більшою робочою шириною забезпечує прискорену обробку великих площ.

Косарка середнього розміру з травозбірником

Ця косарка розрахована на обробку великих газонів (наприклад, у парках). Можливий також викид трави убік.

Комбінована мульчують косарка з ножами серповидними

Ця косарка з 3 серповидними ножами і заднім викидом трави допускає гідравлічне регулювання висоти зрізу.

Велика роторна косарка

Гідромотор з осьовими поршнями забезпечує високу продуктивність косарки, оснащеної ковшевидными ножами для особливо акуратного косовиці. Косарка придатна для скошування високої і дикоростучої трави.

Кущоріз на навісний стрілі

Навісна стріла дозволяє оснащувати машину різним додатковим навісним устаткуванням, наприклад, кущорізом, роторною косаркою або ножицями для обрізки гілок.

Консольна роторна косарка

Закріплений на стрілі косарка може використовуватися для видалення чагарників по узбіччях доріг з обох боків машини на відстані до 3,5 м від неї.

Компактна роторна косарка

Гідромотор з осьовими поршнями забезпечує високу продуктивність косарки, придатною і для скошування високої або дикоростучої трави.

Впевнена їзда по льоду і снігу

Всі комунальні самохідні шасі Kärcher мають систему повного приводу. Спеціально для зимової експлуатації і поліпшення зчіпних властивостей при русі по засніжених і обмерзлих дорогах машини MIC 45 і MIC 84 оснащені автоматичною противобуксовочной системою, що гарантує повне використання їх функціональних можливостей у комбінації зі спеціально розробленими фірмовими навісними агрегатами.

Снігоочисник в комбінації з розкидачем

Шнеко-роторний снігоочисник шириною 100 см оснащений викидний трубою з гідравлічними механізмами відхилення і регулювання дальності викиду снігу.

Централізована завантаження

Бункер полунавесного розкидачі може заповнюватися протиожеледними реагентами, подаються безпосередньо з сховища, що прискорює підготовку до роботи.

Напівнавісний розкидувач

Агрегат з 600-літровим бункером з нержавіючої сталі оснащений реагує на швидкість руху системою керування, автоматично включає і вимикає його, що дозволяє регулювати витрати і дальність розбризкування матеріалу. 2-камерна система забезпечує попеременную або одночасну обробку щебенем і сольовими реагентами.

Потужний шнеко-роторний снігоочисник

Снігоочисник робочою шириною 1600 мм розрахований на прибирання високого і злежалого снігу. Продуктивність гідравліки плавно регулюється в межах 0 – 120 л/хв. Выкидная труба відхиляється в обидві сторони, а дальність викиду снігу допускає зміну (макс. 25 м).

Різні розкидачі

На шасі MIC 34 C можуть за вибором встановлюватися тарілчастий або вальцьовий розкидачі. Подача матеріалу в вальцьовий розкидувач може здійснюватися з вантажної платформи, відхиляючою гідроприводом.

Тарілчастий розкидувач: для великих площ
Вальцьовий розкидувач: для обробки тротуарів

Стаціонарні та навісні розкидачі

Розкидачі різних типів – від простих навісних до встановлюваних на платформу і оснащених ефективною системою керування дозволяють ефективно обробляти дороги противогололедгными матеріалами.

Ланцюги протиковзання

Ланцюги покращує зчіпні властивості вузькопрофільних шин. Наприклад, ними може оснащуватися машина MIC 34 C з встановленими плугом (1,35 м), гідравлічно опрокидываемой платформою і вальцовым розкидачем (ширина розкиду 1 м).

Снігоприбиральний плуг

Регульований снігоприбиральний плуг дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання – від очищення тротуарів до збирання на автостоянках.

Оптимальні рішення для будь-яких завдань

Особливі завдання вимагають спеціального оснащення. Співпрацюючи з компаніями, що спеціалізуються на виробництві робочого обладнання, компанія Kärcher здатна запропонувати оптимальний навісний агрегат для рішення практично будь-якої задачі. Або розробити його, якщо у великому асортименті навісного стандартного устаткування не знайдеться відповідної моделі.

Вильчатый навантажувач піддонів (для MIC 84)

Фронтальний підйомник може бути оснащений як вильчатым навантажувачем (макс. навантаження 1000 кг), так і ковшем, також розрахованим на вантаж вагою до 1000 кг

Тягово-зчіпний пристрій

Оснащення тягово-зчіпним пристроєм перетворює шасі MIC 45 у тягач, здатний вирішувати різноманітні завдання.

Щітка для видалення бур'янів

Особливо міцний механізм для очищення узбіч доріг від смітної рослинності розрахований на інтенсивну експлуатацію.

Ковшовий навантажувач фронтальний

Ківш, монтуємий і демонтований менш ніж за 10 хвилин, прекрасно підходить для вантаження і транспортування каменю, піску, тирси і т. п. Він вміщує до 650 кг вантажу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner