Продавець Karcher и Nilfisk Alto розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
+380675030373

Торгівля

Торгівля

24.10.16

Продумана стратегія підтримання чистоти та гігієни – одне з найважливіших умов успішної роздрібної торгівлі. Адже чистота і порядок в магазині високо цінуються відвідувачами і стають усвідомленими або підсвідомими стимулами до здійснення покупок. Kärcher пропонує ефективні та економічні системні рішення для прибирання будь-яких ділянок торгових підприємств і очищення будь-яких підлогових покриттів, що включають оптимально поєднуються один з одним обладнання, приладдя та чистячі засоби. Наша пропозиція доповнюється професійним сервісом – від якісного обслуговування та оперативного ремонту техніки до лізингу та розробки комплексної концепції виконання і контролю збиральних робіт. Ми гарантуємо наведення бездоганної чистоти та дотримання стандартів санітарії. Покладіться на Kärcher – лідера на світовому ринку збиральної техніки!

Чистота і порядок на кожному кроці

Магазини створені для покупців. І покупці вправі розраховувати на те, щоб все навколо сяяло чистотою і їм ніщо не заважало. Тому техніка, використовувана для прибирання в магазинах, зобов'язана задовольняти ряду спеціальних вимог: вона повинна бути тихою, не кидається в очі, зручною для транспортування, ергономічною і придатною для застосування в обмежених умовах. Обладнання Kärcher володіє всіма перерахованими властивостями, які до того ж значно полегшують роботу персоналу з ним.

У розрахунку на масштабні завдання

Оснащена сидінням і баками великої місткості, підлогомийно-всмоктувальна машина B 140 R ідеально підходить для прибирання в універмагах, супермаркетах і великих складських приміщеннях. У залежності від розв'язуваної задачі вона може оснащуватися дисковими (BD 140 R) або циліндричними щітками (BR 140 R). Варіюється і робоча ширина машини (до 120 см), а прогресивна система управління EASY гарантує простоту маневрування.

Чистота в будь-який час

Компактна і тиха підлогомийно-всмоктувальна машина B 40 C/W гарантує ефективне наведення чистоти навіть у присутності покупців.

Компактне рішення для ефективного підмітання

Інноваційний електровіник для зовнішньої прибирання KM 35/5 C забезпечує легку і ефективну очистку невеликих площ, наприклад, ділянки перед вхідними дверима або майданчики для візків.

Мінімум шуму, максимум ефективності

Пилосос T 15/1, що є самим тихим у своєму класі, ідеально підходить для прибирання в години роботи магазину.

Прекрасний огляд і ефективна прибирання

Підлогомийно-усмоктувальні машини BD 50/40 RS (з дисковою щіткою) і BR 55/40 RS (з циліндричними щітками) дуже прості в управлінні і забезпечують чудову оглядовість. При цьому низько розташована майданчик для оператора дозволяє йому швидко залишати машину для усунення перешкод на шляху руху і швидко повертатися на робоче місце.

Гігієна без компромісів

На виробництво та реалізацію харчових продуктів поширюються строгі і постійно посилюються стандарти санітарії – наприклад, норми системи HACCP, стандарти ЄС (ISO та IFS), Великобританії (BRC) або США (FDA), – що пред'являють високі вимоги до обладнання, в тому числі і до використовуваної збиральної техніки. Системні рішення від Kärcher, що включають машини, апарати, засоби та засоби для чищення власного виробництва, задовольняють цим вимогам і дозволяють максимально ефективно вирішувати будь-які завдання вологого і сухого прибирання.

Оптимум продуктивності

Компактні стаціонарні апарати високого тиску можуть бути адаптовані до конкретних потреб і умов застосування. Різноманітність доступних варіантів оснащення дозволяє виконувати будь-які роботи по очищенню заготівельних цехів та інших ділянок обробки харчових продуктів.

Дуже чисто, дуже швидко

Апарати HDS компактного класу поєднують випробувану і довговічну техніку з простотою у використанні і дуже низькими експлуатаційними витратами. Вони легко видаляють стійкі забруднення і відрізняються високою екологічністю і ергономічністю: у режимі eco!efficiency при температурі води 60 °C економляться 20 % палива, а триколісне шасі з двома великими задніми колесами і переднім поворотним коліщатком забезпечує найвищу мобільність.

Ефективна чищення високим тиском

Потужний апарат без підігріву води HD 10/15-4 Cage Food, оснащений регулятором робочого тиску (від 20 бар), прекрасно підходить для виконання робіт на дільницях підготовки харчових продуктів – попереднього очищення, дезінфекції та заключної нейтралізації.

Швидко і ретельно

Компактна підлогомийно-всмоктувальна машина BR 40/10 C Adv – універсальне рішення у всіх випадках, що вимагають оперативної вологого прибирання з одночасним збиранням брудної води.

Оперативно і ефективно

Компактна підлогомийно-всмоктувальна машина BR 30/4 C чудово підходить для дбайливого і ретельної вологого прибирання невеликих і заставлених ділянок, у тому числі і в присутності покупців. Одночасний збір брудної води дозволяє відразу ж ходити по очищеного підлозі.

На рівні сучасних вимог

Ритм нинішньої життя такий, що покупки здійснюються цілодобово – тоді, коли в покупців знаходиться час і з'являється бажання. А з'являється воно, насамперед, у привітному оточенні, що спонукає власників магазинів до створення відповідних духу часу інтер'єрів. Використовувані для цього сучасні матеріали надають фантастичні оформлювальні можливості, але разом з тим висувають принципово нові вимоги до прибирання. Цим вимогам в повній мірі задовольняє інноваційна та ефективна збиральна техніка Kärcher в комбінації з системно-сумісними приладдям та миючими засобами.

Джерело свіжих ідей

Вода – джерело здоров'я і життєвих сил. Але не тільки: як показали дослідження, у покупців, мають можливість відпочити у комфортній атмосфері і втамувати спрагу чистою водою з проточного диспенсера Kärcher, з'являються нові ідеї, стимули до продовження шопінгу. Такий сервіс окупається сторицею!

Прибирання без зупинки ескалатора

Ручне очищення ескалаторів і травалаторов вельми скрутна і малоефективна. Kärcher пропонує економічне рішення: апарати для очищення ескалаторів, регулярне застосування яких у поєднанні зі спеціальними миючими засобами Kärcher гарантує чистоту і безперебійну роботу.

Чистота в гіпермаркетах

Підлогомийно-усмоктувальні машини з сидінням водія – ідеальне рішення для очищення підлог у великих торгових центрах та догляду за ними. Оснащені зручною системою управління EASY, вони гарантують бездоганні результати прибирання.

Системний підхід до прибирання на складах

Підтримання чистоти на складах продовольчих магазинів – важлива складова комплексної гігієнічної концепції. Адже тут виробляються приймання продуктів, що поставляються, їх розпакування або перепакування та розподіл по відділах. Системні рішення від Kärcher задовольняють всім санітарним приписам, що поширюються на продовольчі склади. Чудове поєднання обладнання, приладдя і чистячих засобів гарантує легке, швидке і рентабельну прибирання.

Чистота на розвантажувальних майданчиках

З-за змінюють один одного автомобілів і постійного проведення вантажно-розвантажувальних робіт неминуче накопичуються забруднення, для усунення яких чудово підходять апарати високого тиску Kärcher. Потужна струмінь води легко і швидко видаляє стійкі бруд навіть з важкодоступних місць.

Повсюдна чистота

Сильно заставлені складські площі можуть легко й ефективно очищатися за допомогою компактної підмітальної машини KM 75/40 W. Система зменшує всмоктування запилення навколишнього простору, а система управління EASY дозволяє швидко освоїти машину без спеціального навчання.

Тривалий збір вологого і сухого сміття

Пилосос вологого і сухого прибирання NT 65/2 Ap надає всі можливості для тривалої безперервної роботи зі стабільною силою всмоктування завдяки двом потужним турбін, запатентованій системі фільтрації, напівавтоматичною системою очистки фільтра і сміттєзвалища великих розмірів.

Вільна дорога для товарів

Надійна транспортування піддонів вимагає чистих шляхів переміщення – будь сміття може застопорити налагоджений логістичний процес. Підмітальні машини Kärcher гарантують легку, швидку і ефективну прибирання шляхів транспортування товарів.

Гарантія кращих результатів

Дотримання суворих стандартів санітарії вимагає оптимального вибору обладнання і реалізації професійного плану прибирання, не залишає шансів бактерій, вірусів або грибкам. Kärcher пропонує як відповідну прибиральну техніку, так і оптимальні, системно-сумісні чистячі і дезинфікуючі засоби – комплексне рішення з одних рук.

Витривала техніка для ретельного прибирання

Підмітальні машини Kärcher з сидінням для водія, оснащені гідравлічним приводом всіх агрегатів, забезпечують комфортну роботу і дозволяють вимітати сміття навіть із кутів. У залежності від області застосування вони оснащуються різними силовими агрегатами: дизельним або газовим двигуном або електродвигуном, що живиться від акумуляторних батарей.

Бездоганна чистота зовнішньої території

Зовнішній вигляд дуже важливий. Особливо для торговельних підприємств, доглянута прилегла територія яких покликана відображати високу якість пропонованих товарів і послуг. Крім того, належна прибирання значно зменшує обсяг заноситься в будівлю бруду і забезпечує підтримання в чистоті під'їзних шляхів та розвантажувальних майданчиків за рахунок своєчасного видалення сміття – від листя і дорожньої грязі до уламків піддонів.

Швидке очищення великих площ

Оперативна і рентабельна прибирання великих зовнішніх площ вимагає застосування потужних і маневрених підмітальних машин з низькою витратою палива, містким бункером і широким вибором приладдя.

Професійне рішення зимових завдань

Навісний шнеко-роторний снігоочисник шириною 100 см, оснащений викидний трубою з гідравлічними механізмами відхилення і регулювання дальності викиду снігу, комбінується з розкидачем протиожеледних матеріалів.

Потужні, ергономічні та економічні

Снігоочисники Kärcher швидко очищають засніжені дороги та тротуари. Двоступінчастий снігоприбиральний механізм і багатошвидкісний привід (5 або 6 передач переднього і 2 передачі заднього ходу) дозволяють вирішувати будь-які завдання.

Випробуваний рішення для внутрішньої і зовнішньої прибирання

Ручна підмітальна машина KM 70/20 C не піднімає пил і у 7 разів прискорює виконання робіт порівняно із звичайною мітлою.

Висока ефективність і простота управління

Надійні та ергономічні підлогомийно-усмоктувальні машини (наприклад, BR 100/250 R) прекрасно підходять навіть для прибирання в паркінгах.

Ефективна прибирання офісних приміщень

У продовольчих магазинах вимоги чистоти і санітарії поширюються не тільки на виробничі та торгові площі, але і на всі сусідні приміщення – адміністративні, господарські, санітарні і т. д. Їх необхідно захищати від забруднень, що утворюються в процесі обробки харчових продуктів. З іншого боку, необхідно мінімізувати обсяг пилу, яка може потрапляти з допоміжних приміщень у виробничі.

Найвища продуктивність

Інноваційні апарати серії BRC, що поєднують переваги миючих і щіткових пилососів, забезпечують очищення великих площ з мінімальними витратами часу.

Професійний пилосос сухого прибирання

Інноваційний пилосос T 10/1 Adv, спроектований у співпраці з клінінговими компаніями, вражає високою силою всмоктування і системою 5-кратної фільтрації, що включає 3-шаровий фільтр-мішок з нетканого матеріалу, стаціонарний основний фільтр і фільтр захисту електродвигуна. При необхідності він може бути дооснащен HEPA-фільтром.

Глибока очистка килимового ворсу

Щіткові пилососи Kärcher – ідеальне рішення для регулярного ретельного очищення килимових покриттів в коридорах і офісах.

Мобільні помічники

Миючі пилососи Kärcher підходять для очищення будь-яких текстильних поверхонь: килимових покриттів, оббивки м'яких меблів, офісних стільців або автомобільних сидінь. Потужні, компактні і надійні апарати серії Puzzi з широким вибором аксесуарів дозволяють виконувати найрізноманітніші роботи.

Інші статті
Категорії
+380675030373
Viber
Karcher и Nilfisk Alto
Евгений
Україна Дніпропетровська область Дніпро г. Днепропетровск
Мапа