Продавець Delta розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Оборудование для автомоек, автосервиса, клининга
+380 (67) 503-03-73

Транспорт

У сфері логістики найбільше цінуються пунктуальність і точна координація. Очищення транспортних засобів, прибирання складських та офісних приміщень не повинні вибивати Ваше підприємство з ритму. Тому Вам потрібна збиральна техніка, не викликає проблеми, а, навпаки, сприяє їх швидкому й ефективному вирішенню. В оснащенні такою технікою Вам допоможе компанія Kärcher, пропонує системні рішення, комплексні консультації та чудовий сервіс, тобто все необхідне для того, щоб Ви могли безперебійно постачати своїм клієнтам чисту продукцію.

Краща збиральна техніка для Вашого складу

Робота на складі не припиняється ні на хвилину, а значить, неминуче утворюється великий об'єм сміття – залишків пакетів, обривків паперу і т. п. Всі ці забруднення, а також сліди шин, що залишаються на підлозі навантажувачами, можуть бути швидко видалені за допомогою надійної техніки Kärcher – потужних підлогомиючих і підмітальних машин, а також пилососів вологого та сухого прибирання. Компактні розміри машин гарантують високу маневреність, а численні варіанти виконання – оптимальне задоволення Ваших потреб.

Прибирання в обмежених умовах

Безпечне маневрування у вузьких коридорах і в просторі між високими стелажами – не проблема для компактних підмітально-всмоктувальних машин Kärcher. Захисний навіс оберігає водія від травм, а висока продуктивність (до12.000 м2/год) і велика ємність акумуляторних батарей гарантують тривалу ефективну роботу.

Очищення транспортерів

Транспортери завжди знаходяться в русі і постійно забруднюються відходами і пакувальних матеріалів, обривками етикеток і т. д. Збиральна техніка Kärcher (наприклад, компактні пилососи сухого та вологого прибирання, підмітальні або підлогомийно-усмоктувальні машини з ручним управлінням) дозволяє швидко усувати такі забруднення без переривання технологічного процесу.

Прибирання в холодильних камерах

Вимоги санітарії передбачають необхідність у виборі оптимальної концепції та складанні детального плану прибирання. Kärcher пропонує як оптимальну прибиральну техніку, так і відповідні чистячі і дезинфікуючі засоби. Комплексне рішення з одних рук!

Висока продуктивність для прибирання великих площ

Зовнішні території схильні не тільки виробничих забруднень, але і впливів навколишнього середовища. Потужна техніка Kärcher легко усуває будь-який бруд – від пилу до слідів шин – і може використовуватися навіть для прибирання снігу. Підмітальні машини з сидінням водія, володіють продуктивністю до 23.520 м2/год, легко справляються з прибиранням будь-яких площ, а апарати високого тиску з витратою води до 1300 л/год швидко видаляє навіть найстійкіші забруднення.

Прибирання зовнішньої території

Чистота зовнішньої території – один з факторів безпеки праці. Постійні переміщення матеріалів і атмосферні впливи вимагають оперативного реагування та ефективної очистки. Висока продуктивність підмітально-всмоктувальних машин Kärcher, оснащених сидінням для водія, дозволяє швидко і легко очищати великі склади та інші площі під відкритим небом, не порушуючи регламентовану послідовність логістичних операцій. Підмітально-усмоктувальні машини чудово підходять і для прибирання на складах дерев'яних або металевих матеріалів, де неминуче присутні відходи їх обробки (стружка або тирса). Для очищення великих площ оптимальні машини з сидінням водія, а для локальної прибирання – маневрені машини з ручним управлінням. А для безпечного збору шкідливою для здоров'я пилу можуть використовуватися промислові пилососи з великим сміттєзбиральником.

Прибирання на складах піддонів

Для швидкого і безпечного транспортування піддонів необхідні чисті шляхи переміщення – адже будь-яке сміття може застопорити налагоджений технологічний процес. Підмітальні машини Kärcher чудово підходять для швидкого і ефективного наведення чистоти на відкритих складах.

Очищення вантажних платформ

Безперервне проведення вантажно-розвантажувальних робіт супроводжується інтенсивним забрудненням. Апарат високого тиску Kärcher, ефективно усуває стійкий бруд навіть з важкодоступних місць, дозволяє швидко і легко впоратися з цією проблемою.

Ефективне очищення вантажних автомобілів всіх типів

Чистота автопарку – неодмінна умова безперебійної роботи транспортного підприємства. Kärcher пропонує системні рішення для швидкої, легкої та ефективної мийки вантажних автомобілів: портальну мийну установку TB, що володіє дуже високою пропускною здатністю, мобільний однощеточную мийну установку, а також відповідні засоби і установки для оборотного водопостачання, що забезпечують зменшення витрат. Обладнання Kärcher здатне задовольнити будь-які запити.

Ефективне рішення для великого автопарку

Мийна установка для регулярного догляду за вантажними автомобілями різних форм і розмірів повинна бути надійною, простий в управлінні і обслуговуванні. Саме така установка TB від Kärcher, побудована за модульним принципом і забезпечує швидке і ретельне очищення.

Бюджетне рішення для невеликого автопарку

Економічна мобільна однощеточная установка RBS 6000 переміщується вручну оператором навколо автомобіля, і її обертова щітка ретельно видаляє всі забруднення.

Очищення до найдрібніших деталей

Апарати високого тиску Kärcher дозволяють легко очищати важкодоступні місця, наприклад, колісні ніші, елементи трансмісії або простір між кабіною і напівпричепом.

Приладдя для вирішення будь-яких завдань

Kärcher пропонує засоби, що розширюють можливості своїх апаратів, наприклад, обертову миючу щітку, що приводиться в рух струменем води і дбайливо удаляющую з будь-яких поверхонь дрібну пил і сірий наліт.

Чистота в офісах: прибирання за планом

Для наведення чистоти в офісних приміщеннях Kärcher також пропонує оптимальні рішення для виконання будь-яких робіт – від генерального прибирання до полірування. Наше обладнання відповідає найвищим вимогам до ергономічності, безпеки і рівнем шуму. При цьому широкий вибір приладдя дозволяє використовувати його для рішення різних завдань. А тим, хто воліє орієнтуватися на концепції логістики і в сфері клінінгу, ми пропонуємо ECO!Cleaning – комплексну систему для оптимізації технологічних процесів при збиранні в будівлях.

Інноваційні апарати серії BRC

Ці апарати вирішують весь спектр завдань очищення текстильних підлогових покриттів: від проміжної прибирання та освіження зовнішнього вигляду до інтенсивної загальної чистки.

Професійний підхід до прибирання пилососом

Спроектовані в співпраці з клінінговими компаніями, наші професійні пилососи сухого прибирання вражають високою силою всмоктування і системою 5-кратної фільтрації.

Система ECO!Cleaning та чистячі засоби Kärcher

Розроблена спеціально для оптимізації прибирання в будинках, ця система збільшує продуктивність праці, знижує витрати і сприяє охороні навколишнього середовища. Її ефективність підвищується застосуванням миючих засобів Kärcher, не пошкоджуючи поверхні очищаються.

Ретельне очищення килимів

Ідеальне рішення для очищення килимових покриттів в коридорах і офісах: щіткові пилососи Kärcher, що видаляють бруд із глибини ворсу.

Мобільні помічники

Компактні, потужні і надійні миючі пилососи оснащуються великим набором приладдя, що забезпечують вирішення різноманітних завдань прибирання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner