Різдво у всьому світі
Очищення за допомогою пилососів і мийок високого тиску
З чим ми часто стикаємося? Санта вночі спускається по димоходу..., а золу-то ми забули прибрати. Що в результаті? Хоч Санта і був акуратний, все одно вся зола опинилася на підлозі. Що ж робити, якщо не хочеться діставати великий пилосос для золи? Та й мокрі сліди потрібно прибрати...
Відбитки ніг і саней
Ми мріємо про білосніжному Різдво. І якщо погода підносить нам цей подарунок, Санта залишить брудні і мокрі сліди на підлозі після того, як покладе подарунки під ялинку. Потрібно терміново і швидко прибрати сліди. Як це зробити? Нова парова швабра Floor Cleaner FC 5 ідеально підходить для подібної роботи. Вона швидко очистить плитку, паркет і ламінат, і діти зможуть відкрити свої подарунки вчасно.
Для того, щоб сани Санти легко ковзали по снігу під час різдвяних подорожей, їх теж потрібно іноді очищати. Мінімийка високого тиску - це найкращий інструмент для ефективної очистки всіх типів транспортних засобів, і ідеально підходить для вирішення даної задачі. Застосування мінімийки дозволить заощадити дорогоцінний час Санти і його помічників. А як же очистити сани зсередини? Потужний багатоцільовий господарський пилосос з потрібними аксесуарами швидко видалить кожну крихту з найменших щілин оббивки.
Інструкція по очищенню саней "крок за кроком":
Розмістіть сани в безпечне положення.
Очистіть санчата знизу вгору - так ви зможете побачити, де вже очищено.
Не забудьте про віск.
Пропилососьте салон.
Санта, його помічники, і вся його родина буде рада, коли сани сяють чистотою.

Різдво в різних країнах
Різні країни, різні звичаї і різні традиції. Це справедливо і для різдвяних свят. У багатьох країнах люди святкують Різдво по-різному. Запрошуємо вас в подорож по всьому світу - подивитися, як святкують Різдво.
Америка
Санта-Клаус дуже популярний в США. З Різдвом асоціюють Санта-Клауса на санях в упряжці з восьми оленів, і звичайно ж подарунки під ялинкою в ніч з 24 на 25 грудня. Діти зазвичай залишають склянку молока і печиво для Санта напередодні Різдва.
У Мексиці святкування починається за дванадцять днів до Різдва. Кожен рік, 16 грудня на вулицях всіх міст Мексики відбуваються традиційні музичні і театральні процесії з участю "Марії" і "Йосипа", які поневіряються по домівках у пошуках нічлігу. У святкуванні беруть участь усі бажаючі, натовп стає все більше і рухається в бік місцевої церкви, де проводять святкову месу. Дорослі роблять для дітей Piñata з пап'є-маше, наповнені цукерками та фруктами, які потрібно вдарити палицею, щоб все висипалося.
У Бразилії, новорічні штучні ялинки і новорічна мішура барвисто прикрашають всі будинки у святковий сезон. В доповнення до святкового дерева, оселі прикрашають свічками, різними статуетками у формі янголят і сніжинками. Зовнішнє оздоблення будинку, а також вулиці перетворюються за допомогою електричних гірлянд, ліхтариків, вінків з квітів. Цей звичай існує також в Колумбії. 7 грудня у "День Маленької свічки" вулиці і будинки в містах і селах запалюються тисячами свічок і маленьких паперових ліхтариків в честь Діви Марії та її Непорочного Зачаття. Феєрверки та салюти - невід'ємна частина свята напередодні Різдва.
Африка і Азія
Різдво відзначається також і в деяких африканських країнах. Наприклад, у Святвечір в Конго, при церквах організовуються вертепи, які тривають досить довго в супроводі церковних хорів.
У деяких азіатських країнах, Різдво - це не свято, але деякі його жителі відзначають, прикрашаючи свої будинки. Тільки на католицьких Філіппінах в Південно-Східній Азії Різдво - це найзначніше свято - і святкується щороку. Єдина країна у Східній Азії, де Різдво є офіційним святом, - це Південна Корея.
Європа і Україна
В Європі також існує багато різних звичаїв і традицій. У тих країнах, де християнство стало провідною релігією, дарує дітям подарунки Немовля Ісус, наприклад, у Німеччині. У багатьох європейських країнах основний персонаж різдвяних легенд і дарувальник подарунків - Батько Різдво. У деяких частинах Італії, приносить подарунки старенька Бефана - відьма, яка стала важливою частиною святочних свят.
У Франції Різдво святкується у величезних масштабах. В деяких частинах країни, є звичай є 13 різних десертів. У Португалії є традиція принести поліно на головну площу міста чи села і запалити вогнище, щоб зігріти немовляти Ісуса. У Греції приносить подарунки Святий Василь 1го січня Нового року, в той же час як в Росії, Дід Мороз - у супроводі своєї внучки Снігуроньки - приходить у новорічну ніч або 31-го грудня. Він кладе подарунки під ялинку, але іноді сам з'являється на вечірках і святкових вечерях і дарує подарунки особисто. Різдво святкують 7 січня, за Юліанським календарем.
Світле свято Різдва Христового в Україні, як і в усьому православному світі, відзначають 7 січня. Незважаючи на те, що свято церковний, збереглося багато давніх традицій і обрядів, які українці дотримуються і в наші дні. В Україні на Різдво прикрашають будинки символами багатства і безсмертя - дидухами, готують кутю і вітають один одного піснями-колядками. Примітно, що в кожному регіоні країни є свої традиції святкування.
Скандинавські країни і Океанія
Різдвяний козел (Julbocken) або солом'яний коза є одним з найдавніших національних атрибутів святкування Різдва у скандинавських країнах. У колишні часи він приносив дітям подарунки, поки його не замінив Дід Мороз в 19м столітті. Але у Фінляндії збереглося ім'я Діда Мороза - Joulupukki (різдвяний козел). Йому допомагає його дружина Joulumuori. Кожен рік у Шведському місті Евле (Gävle) традиційно встановлюють величезну казкову постать різдвяного цапа Julbock з злами.
У скандинавських країнах ельфи і тролі є обов'язковими персонажами різдвяних свят. Вони можуть виступати як у ролі помічників Санта-Клауса, так і в ролі маленикх шахраїв, які збиткуються над людьми. У Норвегії, наприклад, кажуть, що маленькі помічники Julnissen можуть розсердитися, якщо вони не знаходять крупу біля дверей або вікна.
Враховуючи, що обидві країни знаходяться в південній півкулі, Австралія і Нова Зеландія, також як і Південна Америка, відзначають Різдво в літній час. Вперше в Австралії Різдво почали святкувати в кінці 18 століття. Це свято, як і багато іншого, привезли з собою емігранти з Старого Світу. І навіть зараз австралійці дотримуються європейських канонів підготовки і проведення Різдва. Так як в Австралії дуже жарко на Різдво, Санта Клаус дає північним оленем можливість перепочити, а замість них його возять «шість білих кенгуру».
- Сонячні батареї на мийці самоосблуживанияЗа допомогою таких систем можна мінімізувати споживання електроенергії, зменшити собівартість мийки, а, отже, збільшити рентабельність бізнесу
- Нагороди Керхер на "Виборі 2016 року""Керхер" отримала одразу дві нагороди «Збиральна техніка 2016» і «Садова техніка 2016».